Kanallar

Altınsay Filmişleri, aşağıda listesi verilen kanalların bütün haklarının münhasır temsilciliğini yapıyor. Kanallardaki programlarının VoD hakları da temsil ettiği haklar arasında.

Detaylı sunumlar için bilgi isteyiniz.

Film ve dizi

Vıasat Epıc Drama

Dünyanın en muhteşem dönem dizilerinin hepsi burada, tek bir kanalda ve HD görüntü kalitesiyle… Geçmişten gelen müthiş hikayeler modern ve etkileyici bir şekilde yeniden anlatılıyor. Önemli olaylar, önemli insanlar ve harika diziler. Aynı zamanda tutkunun, ihanetin, aşkın ve büyük kayıpların bu önemli kadınları ve adamları biçimlendirmesi. Epic size etkileyici hikayelerini anlatmak için sabırsızlanıyor.

Crımex

CRIMEX dünyaca ünlü, başarılı ve ödüllü suç polisiye dizi ve filmlerinin en iyi örneklerinin yayınlandığı bir kanal. Haftanın 7 günü 24 saat heyecanın eksik olmadığı kanal Avrupalı izleyicilerin favorileri arasında.

Dragon Cınema

24/7 HD yayın yapan ve Asya sinemalarından önemli seçkiler sunan bir kanal... Uzakdoğu aksiyon filmleri, son yıllarda oldukça revaçta olan Kore melodramları, Japon korku filmleri, Hint Filmleri ve bunlar gibi oldukça zengin içerik sunan DRAGON CINEMA Avrupa’da önemli bir alternatif film kanalı olma özelliği taşıyor.

My Cınema Europe

24/7 HD yayın yapan bir film kanalı... Her bakımdan kaliteli ve öne çıkan Avrupa filmlerinin yayınlandığı kanalın içeriği de çok zengin. Yeni çıkan önemli filmler, gişe filmleri, ödüllü filmler, festival filmleri ve unutulmaz klasikler bu kanalda.

Euro Channel

EUROCHANNEL seçkin Avrupa yapımı film ve dizi kanalı.

Romance TV

ROMANCE TV en popular dizi ve TV filmi kanallarından biri… Sadece kadınlar değil, bütün romantikler bu kanalın izleyicisi.

Belgesel, Yaşam Tarzı, Eğlence

Vıasat Hıstory

Sinema filmi kalitesinde tarih belgesellerin ve docu-dramaların yer aldığı, türünün açık ara en iyi örneği.

Vıasat Explore

Macera, keşif, inanılmaz olaylar, outdoor sporlar… Nefes kesen bir kanal.

Vıasat Nature

Kaliteli doğa belgesellerinden oluşan bir kanal.

love Nature HD+4k

Doğanın güzelliklerini, muhteşemliğini en net haliyle, 4K teknolojisiyle evlerinize getiren bir kanal. Özellikle hayvan yaşamlarını aktaran programlar harika.

Trek

Gezi, coğrafya, kültür ve bilgi kanalı. Yeni yerler görmek, yeni kültürleri öğrenmek, farklı yaşam tarzlarını tanımak isteyen izleyiciler için…

Anımaux

Hayvanlar âlemi ve doğal hayat kanalı. Kaliteli belgesellerin yayınlandığı, hayvanlar âlemini mercek altına alan, belgesel dünyasına yeni soluk katan bir kanal. Hayvanların özel hayatlarını bir de burada izleyin.

SCIENCE & VIE

Bilgiye ayrılmış bir kanal. Burada ansiklopedileri okumuyor, izliyorsunuz. Her yaştan izleyiciye göre… Dünya, yaşam, hayat tarzları, gelenekler, teknoloji, keşifler bu kanalda.

MYZEN TV HD+4K

Hayatı daha iyi yaşamak için ipuçları veren harika bir ‘lifestyle’ tv kanalı. İnsanlar, yerler, yaşam şekilleri, bize ilham veren gerçek hayat hikayelerini evlerimize getiriyor. Hayat koçu bir kanal..

Museum Tv HD+4K

Görsel sanatları sevenler için hazırlanmış ilk tv kanalı. Üstelik orijinal 4K… En basit tarifle amacı sergi gezmeyi seven herkesi eğlendirmek, bilgilendirmek ve hikayeleri önlerine sermek için yaratıldı.

Home hd+4k

Home 4K kaliteli bir anti-stres TV kanalı. Kanal izleyicileri dünyanın benzersiz noktalarına götürüyor. “Dünya’ya farklı bakın!”.

THROUGH THE EYES OF A TOURIST hd+4K

Anlatıcının seyahatlerini filme aldığı etkileyici bir 4K TV kanalı. Evinizde otursanız bile bizimle seyahat edebilirsiniz.

Wıld Nature

Wild Nature HD izleyiciye dünyanın farklı noktalarından çekilmiş büyüleyici görüntülerin ve seslerin etkileyici birleşimini sunuyor.

Spor

trace Sport Stars

Birçok büyük platformda taşınmakta olan çok kaliteli ve özgün bir kanal. Ünlü sporcuların hayatları, onlarla yapılmış özel röportajlar, sporcuların dünyasından özel haberler.

Automoto

Motor sporlarına ve araba modifikasyonlarına ayrılmış bir kanal. Kanalda otomobiller ve motosikletlere ilişkin çok kaliteli programlar var. Yeni gelişmeler, buluşlar, yenilikler burada.

Chasse & Peche

Balıkçılığa ve avcılığa ayrılmış bir kanal. Tabii çok güzel doğa görüntüleri eşliğinde.

ESR 24

ESR bütün dünyada farklı ülkelerde 24/7 e-spor yayını yapan ABD merkezli bir tv kanalı. Türünün en iyisi.

müzik

Mezzo

Mezzo klasik müzik, opera, bale, caz ve dans dünyalarına mükemmel bir giriş sağlayan öncü bir TV kanalı...

mezzo Lıve

Mezzo Live HD, izleyiclere dünyanın her yerinden en önemli konser, dans ve opera salonlarında, festivallerde, caz kulüplerinde en muhteşem konserleri izleme imkanı sağlıyor.

Stıngray music

Değişik türlerde binlerce müzik parçasının yer aldığı 200’e yakın DJ’siz, reklamsız audio kanal. Türkçe müzik türlerine ayrılmış 3 kanal da var. IPTV, webTV ve cep telefonunda dinleyebilirsiniz.

Trace Urban

Yeni “Urban” müzikte Bir Numara. R&B ve Hip-hop dahil, en yeni türler, en yeni parçalar burada. Müzik videoları, özel söyleşiler, müzik, moda, dans, spor ve yaşam tarzına ilişkin özgün programlar bu kanalda.

Trace Afrıca

Günümüz Afrika müziğinden kaliteli videolar, belgeseller ve özel programlar. Bilmediğiniz bütün türlerle tanışacaksınız.

Trace Carıbbean

Tropikal parçaları sevenler için tek adres. Kaliteli müzik videoları, belgeseller, özel programlar hep burada. Latin Amerika’dan Karayipler’e bütün sıcak müzik türleri.

çocuk

Zoomoo

Kanalın amacı, hayvanlar dünyasını keşfetmek ve bunu çocuklara güvenli bir ortam sunarak, bu keşfi eğlenceli, katılımcı ve hayal dünyalarını zenginleştirerek onlarla beraber yapmak. Kanal, okul öncesi çocukların, tüylü, tatlı ve komik karakterler aracılığıyla, hayvanlarla ilgili bilgi edinmeleri sağlarken, onlara olan sevgilerini arttırmak ve hayat boyu sürecek sevgi dolu bir iletişimin yolunu açıyor.

a+kıds

4-8 yaş aralığındaki çocukların hem eğlenceli hem de oldukça kapsamlı programlarla kendilerini geliştirebilmelerini ve okula hazırlanmalarını sağlayarak akıllı büyümelerine yardımcı oluyor.

Get an Quotation

You can contact us by filling out the form below.